Įvyko paskutiniai užbaigiamieji projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ viešinimo renginiai.
 
Balandžio 9 dieną Ignalinos rajono gyventojai buvo kviečiami į projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ viešinimo renginius pasirinkdami sau patogesnį – rytinį ar popietinį laiką. Renginių metu buvo pristatyta gerovės konsultantų paslauga, projekto metu pasiekti rezultatai.
Vėliau buvo kalbama apie aukščiausią asmens poreikį – savirealizaciją ir ko reikia norint jį įgyvendinti, apie pozityviąją socializaciją, stresą,jį sukeliančius veiksnius bei būdus įveikti.
Renginio dalyviai buvo vaišinami karštais gėrimais bei buvo apdovanoti motyvacine projekto atributika

Spalio 17 dieną Didžiasalio seniūnijos patalpose įvyko trečiasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ viešinimo renginys.

Renginio metu buvo trumpai pristatytas projektas, jo eiga, gerovės konsultanto paslaugų Ignalinos rajone rezultatai šiai dienai. Renginio metu buvo kalbama apie stresą, kaip stresas gali paveikti mūsų sveikatą, kada galime jo išvengti ir kaip elgtis jeigu vis dėl to susiduriame su stresine situacija. Dalyviai buvo įtraukiami į diskusijas, atlikinėjo testus, išbandė praktines užduotis ir buvo apdovanoti projekto atributika. Tikimės jog renginio dalyviai pasisėmė naudingos informacijos, pasidalins savo žiniomis su artimaisiais bei paskatins pasinaudoti gerovės konsultanto paslaugomis visus kam tos paslaugos būtų naudingos.

2022-11-25 Ignalinos atominės elektrinės regiono viešųjų paslaugų verslui centre Ateities g. 23 įvyko antrasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje viešinimo renginys“.

Renginyje Ignalinos rajono Gerovės konsultantės pristatė projektą, bei pasidalino kokių rezultatų jau susilaukė iki šios dienos ir kokie laukia tolimesni veiklos planai. Gerovės konsultantės pasidžiaugė jog projektas Ignalinos rajone susilaukė didelės sėkmės, norinčiųjų užsiregistruoti konsultacijai netrūksta. Prie sėkmingo projekto viešinimo prisidėjo ir bendradarbiaujančios įstaigos, kurių atstovai renginyje taip pat prisistatė, papasakojo apie savo įstaigos veiklą, bei apie Gerovės konsultantų paslaugų sklaidą.
Renginio moderatorė pristatė pranešimą apie geros emocinės ir fizinės sveikatos svarbą. Renginio dalyviai buvo įtraukiami į diskusijas bei praktinius užsiėmimus kaip atpažinti, įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti.
Susirinkusieji buvo pavaišinti saldumynais, arbata bei kava, o renginio pabaigoje dalyviai buvo kviečiami sužaisti viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie žmogaus emocinę ir fizinę sveikatą, o sėkmingiausiai pasirodę buvo apdovanoti projekto atributika.

2022-03-29 įvyko pirmasis Gerovės konsultantų modelio įdiegimo Ignalinos rajone informacinis renginys

Renginyje buvo plačiau pristatytos gerovės konsultanto paslaugos, buvo kalbama apie gerą emocinę sveikatą, pozityvų mastymą. Mokemės atpažinti, įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti.

Pertraukėlės metu dalyviai buvo kviečiami pasivaišinti kava ir saldumynais,  o renginio pabaigoje buvo surengtas protmušis su apdovanojimais.