2022-11-25 Ignalinos atominės elektrinės regiono viešųjų paslaugų verslui centre Ateities g. 23 įvyko antrasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje viešinimo renginys“.

Renginyje Ignalinos rajono Gerovės konsultantės pristatė projektą, bei pasidalino kokių rezultatų jau susilaukė iki šios dienos ir kokie laukia tolimesni veiklos planai. Gerovės konsultantės pasidžiaugė jog projektas Ignalinos rajone susilaukė didelės sėkmės, norinčiųjų užsiregistruoti konsultacijai netrūksta. Prie sėkmingo projekto viešinimo prisidėjo ir bendradarbiaujančios įstaigos, kurių atstovai renginyje taip pat prisistatė, papasakojo apie savo įstaigos veiklą, bei apie Gerovės konsultantų paslaugų sklaidą.
Renginio moderatorė pristatė pranešimą apie geros emocinės ir fizinės sveikatos svarbą. Renginio dalyviai buvo įtraukiami į diskusijas bei praktinius užsiėmimus kaip atpažinti, įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti.
Susirinkusieji buvo pavaišinti saldumynais, arbata bei kava, o renginio pabaigoje dalyviai buvo kviečiami sužaisti viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie žmogaus emocinę ir fizinę sveikatą, o sėkmingiausiai pasirodę buvo apdovanoti projekto atributika.

2022-03-29 įvyko pirmasis Gerovės konsultantų modelio įdiegimo Ignalinos rajone informacinis renginys

Renginyje buvo plačiau pristatytos gerovės konsultanto paslaugos, buvo kalbama apie gerą emocinę sveikatą, pozityvų mastymą. Mokemės atpažinti, įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti.

Pertraukėlės metu dalyviai buvo kviečiami pasivaišinti kava ir saldumynais,  o renginio pabaigoje buvo surengtas protmušis su apdovanojimais.